Web Design

עיצוב ובנייה בהתאמה אישית

אתר מעוצב בהתאמה אישית, על פי פלטת צבעים ואפיון אתר מסודר וייחודי שיעזור לך לספר את הסיפור המרתק של העסק שלך ולהתחבר ללקוחות הרלוונטים עבורך.

אפיון | עיצוב | בנייה

הגישה של פעם הייתה שצריך לבנות אתר כדי להגיד שיש לך אחד כזה ולהראות שיש לעסק נוכחות דיגיטלית. אבל זו ממש לא הגישה היום. למעשה היום בעלות על אתר זה ממש לא מספיק, האתר שלך צריך להיות מספיק מושך, נוח, מובן ועדכני על מנת למשוך גולשים לבקר, להישאר ולרכוש.כיום אתר הוא נכס, שיכול להניב לך תשואה רבה מכיוון שהאתר שלך הוא העסק שלך ממש כמו חנות בקניון, שפתוחה 24/7 ללא צורך בעובדים אנושיים שימכרו ללקוחות. ככל שהאתר שלך יעביר את המסר בצורה טובה יותר וממוקדת כך ישגשג יותר ויהיה יותר ריווחי.

אפיון | עיצוב | בנייה

הגישה של פעם הייתה שצריך לבנות אתר כדי להגיד שיש לך אחד כזה ולהראות שיש לעסק נוכחות דיגיטלית. אבל זו ממש לא הגישה היום. למעשה היום בעלות על אתר זה ממש לא מספיק, האתר שלך צריך להיות מספיק מושך, נוח, מובן ועדכני על מנת למשוך גולשים לבקר, להישאר ולרכוש.כיום אתר הוא נכס, שיכול להניב לך תשואה רבה מכיוון שהאתר שלך הוא העסק שלך ממש כמו חנות בקניון, שפתוחה 24/7 ללא צורך בעובדים אנושיים שימכרו ללקוחות. ככל שהאתר שלך יעביר את המסר בצורה טובה יותר וממוקדת כך ישגשג יותר וייתן לך הרבה יותר.

חידוש האתר | שדרוג | מייקאובר

הגישה של עסקים לגבי אתרים השתנתה מקצה לקצה. בעבר היה מקובל לבנות אתר רק לשם הנוכחות שלו ברשת ולהראות ש”גם לנו יש כזה”. היום אנחנו בעידן בו לכולם יש כזה, אז למה שייכנסנו דווקא לאתר שלך? זה שיש לך אתר זה ממש לא מספיק, האתר שלך צריך להיות מספיק מושך, נוח, מובן ועדכני למען הלקוחות.

צריך להבין דבר חשוב מאוד, האתר שלך הוא העסק שלך, ממש כמו חנות פיזית שעומדת בקניון. רק לאתר שלך אין מגבלות של זמן ומקום.
מדובר בחנות שפתוחה 24/7 שגם בצד השני של העולם יכולים לרכוש בה. 

הגיע הזמן שתשקיע בנכס שלך, ממש כמו אלו שכבר עבדו איתי כאן למטה בתיק עבודות

כל האתרים כוללים

עיצוב רספונסיבי

עיצוב רספונסיבי נועד להפוך את האתר שלך לידודתי בקרב המשתמשים. חשוב לשים דגש על עניין זהמכיוון שהוא משפיע על הנגישות של האתר שלך, והדירוג שלו במנועי החיפוש. 

עיצוב UX-UI

עיצוב ששם דגש על UX-UI הוא חלק בלתי נפרד מהאתר שלך.  הוא יוצר חוויה אופטימלית למשתמשים כאשר הם נפגשים עם המוצר או השירות שלך. ולכן, האתר שלך צריך להיות פשוט, מובן ונגיש.
עיצוב ששם דגש על UX-UI הוא חלק בלתי נפרד מהאתר שלך.  הוא יוצר חוויה אופטימלית למשתמשים כאשר הם נפגשים עם המוצר או השירות שלך. ולכן, האתר שלך צריך להיות פשוט, מובן ונגיש.

סיוע בחיבור לאנליטיקס

ניתוח התנהגות משתמשים הוא המנוע לצמיחה והצלחת האתר. על ידי ניתוח נתונים, ניתן להכיר לעומק את המשתמשים שלך על פי גילם, מינם, מיקומם וכו’ ולשווק בהתאם. 
ניתוח התנהגות משתמשים הוא המנוע לצמיחה והצלחת האתר. על ידי ניתוח נתונים, ניתן להכיר לעומק את המשתמשים שלך על פי גילם, מינם, מיקומם וכו’ ולשווק בהתאם. 

14 יום תמיכה ללא עלות

בסיום הפרויקט ניתן ליהנות מ – 14 יום תמיכה ללא עלות.  התמיכה תבוצע בתיאום זמנים מראש ותהיה עבור הבנייה שנעשתה בלבד, ללא תוספות מעבר לכך.

אזור לניהול תוכן האתר בקלות

כל האתרים בנויים במטרה לספק עבורך 
את הכלים הנוחים והדרושים לנהל את האתר שלך ללא עזרת מתכנת בקלות ובמהירות. 

בניית האתר על פי דרישות גוגל

יחד נגרום לגוגל לאהוב את האתר שלך. 
נבנה את האתר על פי דרישות חשובות לדירוג גבוה.  למשל: מפת האתר, מהירות האתר, מבנה התוכן ועוד. 
 

Clients

זה מה שאומרים עלינו

pp

"השירות לכל מענה ממש מהיר והכי חשוב אמין"

ג’וליה היקרה! הגעתי אלייך ממש במקרה דרך קבוצת פייסבוק מאחד התגובות וישר הראת רצינות ואיכפתיות וכל דבר לקחת על עצמך ועשית הכל על הצעד הטוב ביותר – האתרים מדהימים – השירות לכל מענה ממש מהיר והכי חשוב אמין!

ממליץ לכל אחד.

20210411_222118

"בזכות העיצוב שלה הכפלתי וגם שילשתי את המכירות!"

פניתי אל יוליה לצורך בניית דף נחיתה עבור סדרה אינטרנטית שאני מוכרת. מעבר לזה שהיא בנתה אותו במהירות, הדף ברמה סופר גבוהה – לקוחות פנו אליי לעיתים על מנת להחמיא לי על העיצוב של הדף! בזכות הדף הנגיש, האסתטי והמלא בתוכן המסודר בצורה נעימה לקורא. בזכות העיצוב שלה הכפלתי וגם שילשתי את המכירות. יוליה נחמדה וסבלנית, שינתה/תיקנה במהירות כל בקשה שלי והייתה שם עבורי עד הפרט האחרון – ואני בהחלט לא לקוחה קלה – מאוד פרפקציוניסטית.

בקיצור – אין התלבטות, רק יוליה ❤

DSC_2677

"עדיף לעבוד איתם מאשר חברה גדולה שלא מתייחסת אליך"

עבדתי עם גדעון והשירות יותר מ VIP
התוצאה הכי מטורפת שקיבלתי בתמורה למחיר ששילמתי!!
הרבה יותר ממה שציפיתי.
גדעון זמין 24/7
וכל שינוי הכי קטן ישר בוצע
עדיף לעבוד איתם מאשר חברה גדולה שלא מתייחסת אליך באופן אישי מהניסיון שלי.
הכי כיף היה לי לעבוד עם גדעון

מה אנחנו מציעים?

תחזוק אתרים

שדרוג אתרים

בניית חנויות איקומרס

בניית אתרים ודפי נחיתה