דירת Airbnb בכפר ורדים

מחפשים דירה לנוודות שלכם? או אולי פשוט אתם מרגישים צורך בחופשה מהעיר הגדולה ולהגיע לגליל העליון? הכתבה הזו ממש נכתבה עבורכם, כאן אנחנו ניתן סקירה קצרה על הדירה ששכרנו כנוודים דיגיטליים בכפר ורדים אצל המארחת דליה ברחוב עפרוני.

Galilee cosy apartment

כשמצאנו את הדירה הזאת הבנו כמעט מיד שאנחנו רוצים לשכור. לא רק כי יש בה שני חדרים שאחד מהם ממד ועל כן יש לכל אחד מאיתנו פרטיות בזמן העבודה שלו, אלא כי המארחים שלנו גרמו לנו להרגיש שאנחנו מגיעים למקום נעים ובטוח. כשהגענו לדירה המציאות עלתה על הצפיות שזו ההרגשה הטובה ביותר שיש. הדירה עצמה הייתה נקייה, מודרנית ומעוצבת בצורה כזאת שכל החלל שלה מנוצל ברמה גבוה ביותר. 

 

הדירה ממוקמת בתחילת הרחוב העפרוני ככה שמאוד קל ונוח להגיע אליה. את הרכב ניתן לחנות כמעט על הדלת מה שמאוד עזר בקניות לבית ופריקה של המטלטלים שלנו. חנייה ליד הדירה בגישה כל כך נוחה זה בהחלט בונוס מטורף שרק חיזק את החוויה שלנו שם. 

  • שימו לב! לבעלת הבית יש שני דירות להשכרה, הכתבה הזו מדברת אך ורק על זאת בקומת הקרקע ולא העליונה עם מרפסת.

אז מה תקבלו שתגיעו לדירה?

הדירה היא שיפוץ של חנייה של בעלי הנכס אך זה נראה ככה רק מבחוץ, ומבפנים לא מרגישים את זה בכלל. ממש בכניסה לדירה מצד ימין יש את המטבח עם שיש גדול, כיריים עם גז, מיקרו, תנור קטן, מקרר גדול וכל כלי המטבח שרק תצטרכו. בקיצור בישלנו הרבה והיה לנו כיף ונוח. למטבח יש גם שולחן אוכל גדול שמתאים ל ארבעה אנשים בכיף. האמת כל כך נוח ונקי הייתה הדירה כשהגענו, שגרמה לנו לרצות שישאר ככה תמיד (:

מצד שמאל לכניסה יש שירוקלחת מרווחים עם כיור זכוכית גדול (פעם ראשונה שנתקלנו בכזה), וגם מקלחת עם דלתות זכוכית גדולה ומים חמים 24/7 ללא צורך בהדלקת דוד. אין ספק שמקלחת חמה עם זרם טוב תהפוך כל שהייה לכיפית ומרגיע. בהמשך מצד שמאל ישנה מראה ענקית כחלק מדלת שמאחוריה יש מחסן קטן שהתאים לנו מאוד לשים את המזוודות שלנו לאחר שפרקנו אותן. 

בסלון תוכלו למצוא ספה זוגית נוחה שרק מזמינה התכרבלות מול המסך בערב גשום עם כוס תה חם. בנוסף בזלון יש שולחן קטן וארוך שיש בו אפילו מגירות קטנות לשים בהן פינוקים. כאשר תשבו על הספה מולכם תהיה הטלוויזיה עם כבלים (אפשר לראות אותה גם מהמיטה בכיף). מצד ימין שלה נמצא הממד שהוא חדרון קטן שהפכנו למשרד, אך בדרך כלל יש שם מיטת תינוקות. מכיוון שהוא ממד זה מושלם עבור פגישות זום ככה שלא נפריע זה לזה בזמן העבודה. 

מצד ימין של הספה (אם אתם יושבים עליה) ישנו חצי קיר שמפריד בינכם לבין המיטה. המיטה הזוגית הייתה לנו מאוד נוחה, במיוחד מכיוון שהמזגן מעל המיטה והיציאה לחצר האחורית לידה (אוויר צח). אה כן, יש גם חצר אחורית, מרווחת עם עץ לימון, מנדרינה ושיח של מרווה רפואית. דרך אגב בכניסה לבית יש עץ של לואיזה אז תה ירוק לא יהיה לכם חסר.

מה יש לעשות בסביבת הדירה?

קודם כל חובה עליכם לעשות הליכה בפארק האקולוגי ממש שתי דקות הליכה מהדירה, היינו שם לקראת האביב בפבואר ומרץ וראינו פריחה מדהימה של המון סוגי פרחים. כפר ורדים ואזור הגליל העליון שופע באטרקציות, אוכל טוב, אנשים טובים ומזג אוויר מדהים. אפילו ראינו שלג בפבואר ממש לידנו בבית ג’אן, הר מירון, סאסא ועוד. 

המלצות ככה על רגל אחת:

באתר זה תוכלו למצוא עוד המון אטרקציות והמלצות על מקומות שווים ללכת אליהם כאשר תגיעו לכאן. תמסרו ד”ש לדליה מאיתנו שתגיעו, שמנו בתחילת הכתבה את הטלפון שלה ככה שתוכלו ליצור איתה קשר ולהזמין את החופשה הבאה שלכם בגליל העליון, תהנו.

newsletter

הירשמו וקבלו במייל מקומות שווים לבקר בהם!