אתר ראש הנקרה

אטרקציה שמתאימה לכל העונות!

החורף כבר כאן, וכולנו יכולים להסכים שאין משהו יותר כייפי מלהתכרבל מתחת לפוך מול נטפליקס עם מרק חם. אבל! לפעמים לא באלנו להיות עצלנים וכן אנחנו מחפשים טיול קליל לסוף השבוע. אז אם אתם אוהבים אטרקציות שמלאות בסיפורים מהעבר עם תופעות גיאולוגיות או מבנים עתיקים, תמשיכו לקרוא!

אתר ראש הנקרה

אתר התיירות ראש הנקרה מוגדר  כשמורת טבע היסטורי והוא אטרקציה שתוכלו לעשות בכל ימות השנה גם בחמסין וגם בשלג. וזה בדיוק מה שהופך אותה לבחירה מעולה בכל עונה שבה תבחרו להגיע! תוכלו למצוא בתוך האתר את האטרקציות הכי פופלריות: הרכבל שיעזור לכם להגיע אל הנקרות עצמן,  הנקרות שהן האטרקציה המרכזית שלכבודה מגיעים, אופניים ורכבים חשמליים שאיתם תוכלו לטייל לאורך הטיילת, מסעדת הצוק שהיא מסעדת שף מטורפת על הצוק !

רגע לפני שתכנסו למערות עצמן תוכלו להבחין בנוף עוצר נשימה!! חשוב ומעניין לדעת כי הנקרות עצמן מחליפות את צבעיהן במהלך היום וגם במהלך העונות. על מנת להגיע למערות עצמן, ניתן להיעזר ברכבל התלול והקצר ביותר בעולם! והוא יעזור לכם לרדת אל הנקרות וכמובן ולחזור.

בימים רגילים ללא קורונה אתם כנראה תעמדו המון זמן בתור, אבל עכשיו תוכלו להיכנס בקלות כמעט ללא תור כלל. למטה ולמעלה יש קיוסק ככה שתוכלו לקחת לעצמכם כוס קפה חמה בחורף או גלידה בקיץ.

לדעתנו זו אחת מהאטרקציות שהן פשוט חובה בישראל וצריך לעשות את הביקור ולסמן ווי שהייתם שם גם! תהנו (: 

ראשון – חמישי בין 10.00-17.00
שישי בין 9.00-16.00
שבת 9.00-17.00

סיור קליל לא קשה, חוויתי מאוד! 
משך הטיול גג שעה וחצי. 

לדעתנו לכולם, משפחות, זוגות! 

לדעתנו לכולם, משפחות, זוגות! 

. התצפית היא חינמית, הנקרות והרכבל ₪48 למבוגר.

newsletter

הירשמו וקבלו במייל מקומות שווים לבקר בהם!