פיקניק חורפי בשוויצריה הקטנה

פיקניק חורפי, נשמע טוב? אז את האזור שסקרנו הפעם,  לגמרי חייב להיכנס לרשימת המקומות שאתם חייבים לבקר בהם בארצינו הקטנטנה והמיוחדת! – הפעם בקדמת הבמה פיקניק בשוויצריה הקטנה. 

שוויצריה הקטנה

העיר חיפה לא מפסיקה להפתיע אותנו בין אם זה עם מסעדות שוות, אטרקציות מיוחדות, ובין אם זה עם מסלולי טבע וצמחייה ירוקה שהופכת את חיפה לאחת הערים היפות והמיוחדות בישראל.

אז, אחרי שהבנתם שאני התאהבתי בחיפה תראו את המקום המיוחד שהגענו אליו ביום שישי- שוויצריה הקטנה- מקום קסום לפיקניק שמתאים לעונת החורף כמו כפפה! 

שוויצריה הקטנה נמצאת ממש בחלקו הצפוני והגבוהה של פארק הכרמל. בתוך פארק הכרמל עצמו תוכלו למצוא מגוון אטרקציות שונות לדוגמא חי בר, מבצרים, תצפיות ועוד..! אז אם אתם מגיעים לאזור, נצלו את ההזדמנות ותבקרו בעוד מקומות שהפארק עצמו מציע. 

אז…. ! לאחר שבוע גשום וסוער, הגיע יום שישי שמשי במיוחד. החלטנו שזו ההזדמנות שלנו לנצל את סלסלת פיקניק שרכשנו מיקב ויתקין 🙂 ולארוז לנו ארוחת בוקר בטבע – זו הייתה בחירה מעולה. 

הגענו לשוויצריה הקטנה ופשוט נדהמנו מיופייה, קודם כל המקום נותן הרגשה כאילו אנחנו באמת בשוויצריה, הכל נקי מסודר עם ספסלי שיש, סביבינו הכל ירוק,  אוויר צח ונקי! 

איך שתגיעו למקום תרגישו שאתם נמצאים בתוך יער פסטורלי שנותן הרגשה של חול. כל כך התאהבנו במקום שאנחנו רוצים לחזור לשם שוב, זה מקום שמתאים בצורה מושלמת לפיקניק – בחורף. 

האתר פתוח 24/7 אז מומלץ לבדוק לגביי לינה בימי שישי ושבת. 

במידה ותחליטו לעשות מסלול ולא להגיע ישר לנקודת פיקניק, אז הקושי הוא בין קל לבינוני. 

לדעתנו לכולם, משפחות, זוגות! 

חינם, אלא אם אתם רוצים להשתמש בחניון לילה (על מנת לישון) בימי שבת, שם מומלץ לבדוק מחירון מעודכן באתר של רשות הטבע והגנים. 

newsletter

הירשמו וקבלו במייל מקומות שווים לבקר בהם!