כריסמס בחיפה - שלושה מקומות שווים

חג המולד, הוא חג יפיפיה עם אורות, מתנות ואוכל טוב. בחו"ל החג נחגג בכל מקום בו יש נוצרים אחרי הכל זה חג מסורתי של הדת שלהם.  בארץ הוא נחגג במקומות יותר ספציפיים ולא בכל מקום, למשל בעיר חיפה הוא נחגג שם בצורה יפייפיה ועושה הרגשה אחרת ובימי הסגר מי לא רוצה לברוח לחווית חו"ל?!

בתור נוודים דיגיטליים לא יכולנו לחשוב על מקום טוב יותר לנדוד בו בחג. אז, אחרי שבילינו בשבוע האחרון בכל המקומות הכי שווים בעיר מצאנו את 3 האזורים המנצחים שלנו.

המושבה הגרמנית חיפה

ביקרנו במושבה הגרמנית, ברחוב הראשי בן גוריון שהיה מקושט לכבוד חגיגות חג המולד, אנחנו ממליצים להגיע לקראת החשיכה כדי לראות את התאורה והקישוטים של החנויות, המסעדות והרחוב עצמו. הרחוב מקושט לכל אורכו וברקע יושב לו מקדש הבהאים היפייפה והמואר (אחלה תמונה לסטורי), בנוסף יש דוכנים למכירת בלונים וצעצועי תאורה למיניהם בשביל הילדים.

סה"כ חוויה מאוד נחמדה וכיפית לקראת השנה האזרחית החדשה, אין לנו ספק שהמושבה הגרמנית בחיפה, היא אחת מפנינות התיירות הכי יפות שיש לעיר להציע. תוכלו למצוא לאורך כל המושבה, בתי טמפלרים עתיקים, מסעדות ובתי קפה אותנטים, בתים מיוחדים, אווירה רומנטית קסומה, גלידה ויין חם!

ואדי ניסנאס

לקראת חג כריסמס הוואדי מואר ומקושט והרחובות עמוסים, יש מוזיקה ואווירה חגיגית, לדעתנו הביקור מומלץ והוא במרחק הליכה מהמושבה הגרמנית. המקום נותן הרגשה של חו"ל, שווה להגיע לאחר השקיעה שהכל מואר. בנוסף כדאי גם לטייל ברחובות הפנימיים בשכונה לראות את הבתים המקושטים ואת עצי אשוח מוארים בכנסיות שיש לא מעט כאלו. 

תוכלו למצוא שם מסעדות טובות,  וסחלב חם, מה שכן, נדרש זמן רב למצוא חניה בסביבה, לכן אנחנו ממליצים לחפש חנייה דווקא מסביב למושבה וללכת ברגל לשם.

העיר התחתית חיפה

באזור של חיפה אפשר לבקר בטיילת הקשתות המוליכה אל מגדל המפרש הידוע בכינויו “בניין הטיל”. תוכלו לבקר גם בכיכר פריז שמשם תוכלו גם להגיע לכרמלית שעד לא מזמן נחשבה לרכבת התחתית הקצרה בעולם. בין השאר מספר פאבים מקומיים וגלידריות קישטו את עצמם באורות חג המולד ובניהם המרשים ביותר הוא פודטראק אויסטר שבזמן הקורונה הרגיש ממש כמו יציאה של פעם (לפני המשבר), המקום תוסס וצבעוני וניתן לקרוא עליו עוד במאמר הפוד-טראקס של חיפה

newsletter

הירשמו וקבלו במייל מקומות שווים לבקר בהם!